DZIECI I MŁODZIEŻ

DZIECI I MŁODZIEŻ

Twoje dziecko potrzebuje ruchu! Obostrzenia związane z pandemią utrudniają utrzymanie sprawności fizycznej dzieci na odpowiednim poziomie. Poziomie, który umożliwia ich naturalny rozwój i uwalnia dziecięcą ekspresję.

WHO alarmuje, że brak aktywności ruchowej zwiększa ryzyko wystąpienia chorób cywilizacyjnych! Odkładanie się tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha sprawia, że organy wewnętrzne nie pracują prawidłowo.

Eksperci wskazują, że jeśli przez krótką chwilę oderwiemy dzieci od komputerów i wprowadzimy ruch, przez pozostały czas odczują większą energię i zrobią więcej w krótszym czasie. Wybieganie, wyskakanie nagromadzonej energii uwolni napięcie i stres!

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w Calix Academy! Trening z własną masą ciała niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Urozmaicone programy treningowe w formie zabawy wpłyną na poprawę nie tylko kondycji, ale i siły. Takie treningi rozwiną również w dużym stopniu koncentrację czy koordynację ruchową. A wszystko to z ogromnym naciskiem na poprawność wykonywanych ruchów, co zdecydowanie wpłynie na bezpieczeństwo dzieci!

Zajęcia odbywają się w następujących grupach wiekowych:

  • 4 – 6 lat,
  • 7 – 10 lat,
  • 11 – 15 lat.