Karolina Popławska

Karolina Popławska

Należę do tego grona ludzi, dla których doba jest za krótka, wrażeń wciąż mało, a tkwienie wciąż w tym samym miejscu to największa kara. To wszystko sprawia, ze nieustannie stawiam sobie wyzwania i tak też było z dyscypliną, która okazała się być dla mnie fundamentem codzienności.

Kalistenika stanęła na mojej drodze zupełnie niespodziewanie, bez grama doświadczenia postawiłam pierwsze kroki, wyznaczyłam pierwsze cele, które z pozoru wydawały się dla mnie wtedy kompletnie nieosiągalne. Jak udało mi się zrobić pierwszą pompkę to skakałam pod sufit, a po wykonaniu pierwszego pull up’a musiałam się uszczypnąć. Ta dyscyplina znacząco wpłynęła na jakość mojego życia, przede wszystkim utwierdziła mnie w przekonaniu, ze ograniczenia nie istnieją jeśli zaczniemy odpowiednio zarządzać swoim ciałem. Zyskałam niesamowitą sprawność, poprawę koordynacji, no i ta radość z treningu- gdzie nigdy nie zaznałam monotonii! W mojej głowie tkwi jeden cel- na własnym przykładzie pokazać innym, ze kalistenika jest kluczem do świadomej pracy nad ciałem dobrze się przy tym bawiąc.

W Calix Academy będę pełnić rolę kierownika całego zamieszania, w sprawach zarówno błahych, jak i priorytetowych będę do Państwa dyspozycji. Wykształcenie pedagogiczne pozwoli mi prowadzić zajęcia dla najmłodszych wojowników.